Спальник HANNAH Carvel ebony/macaw green 195L
Special Price
2 041,00 ₴
Regular Price
2 552,00 ₴
В наявності
SKU
117HH0246SS.01.95L
Дуже легкий компактний і популярний спальний мішок Hannah CARVEL з високоякісної мікрофібри Micro-tec ULTRA ідеально підходить для велосипедних і піших прогулянок влітку або навесні.
Спальник HANNAH Carvel
Дуже легкий компактний і популярний спальний мішок Hannah CARVEL з високоякісної мікрофібри Micro-tec ULTRA ідеально підходить для велосипедних і піших прогулянок влітку або навесні.
- анатомічний крій
- 3D капюшон
- 3D дно
- ремінь на липучці, щоб запобігти випадковому відкриванню блискавки
- блискавка закрита клапаном для утеплення
- внутрішній утеплений комір
- кишеня для документів
- система проти блокування повзунка блискавки
- одноручний шнурок для капюшона
- петлі для підвішування
- компресійний мішок
- високоякісне наповнення Micro-Tec Ultra з мікроволокна
Технічні характеристики
| Код продукту | 3211047403 |
| Код постачальника | 3211047403 |
| Внутрішній матеріал | 68D 185T поліестер |
| Наповнення | Micro-tec ULTRA 1x120г |
| Максимальна температура | +20°C |
| Комфортна температура | +10°C |
| Обмеження температури | +6°C |
| Екстремальна температура | -7°C |
| Ширина | 80 см (31,5 дюйма) |
| Довжина | 230 см (90,55 дюйма) |
| вага | 1,1 кг (2,426 фунта) |
| Ширина після упаковки | 18 см (7,09 дюйма) |
| Довжина після упаковки | 30 см (11,81 дюйма) |
| Розмір спальників | 195 L |
|---|---|
| Вага спальника | 1,01 - 1,5 кг |
| Виробник | Hannah |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |
Write Your Own Review