Спальний мішок Hannah Joffre 200 midnight navy/rd ye II 190
As low as
3 652,00 ₴
В наявності
SKU
Joffre 200
Спальний мішок HANNAH JOFFRE 200
Легкий трисезонний спальний мішок має двошарову конструкцію з прошивкою з високоякісної мікрофібри Micro-tec Ultra , яка має надзвичайно малу вагу та високі теплоізоляційні властивості. Крім того, він дуже добре ізолює навіть при високій вологості.
Анатомічний спальний мішок має капюшон, що регулюється однією рукою, та внутрішній термокомір з регулюванням. Двостороння блискавка закрита посиленим клапаном , що запобігає зачіпанню, та ізоляційним клапаном, що запобігає втраті тепла .
Застібка-блискавка є стандартною для майже всіх моделей наших спальних мішків.
- легкий, компактний
- використовувати з весни до осені
- анатомічний крій
- Наповнювач з мікрофібри Micro-tec Ultra
- двошарова конструкція зі швами
- Регулювання капюшона однією рукою
- капюшон закритої форми
- внутрішній термокомір з регулюванням
- двостороння блискавка, покрита клапаном
- посилений клапан, що запобігає зачіпанню блискавки
- захист блискавки від випадкового розстібання
- внутрішня кишеня
- кишеня для подушки в капюшоні
- легкий компресійний обгортковий пластир
Параметри
| Секс | Чоловічі, жіночі |
| Підходить для активного відпочинку | Піші прогулянки, кемпінг |
| Вага | 990 г |
| Матеріали та технології | Мікро-тек Ультра |
| Начинка | Мікро-тек Ультра 2x100 г |
| Тип продукту | спальний мішок |
| Колір | midnight navy/radiant yello II |
| Вимір | 210 x 75 x 45 см, 210 |
| Діапазон температур | 7 / 2 / -12 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Внутрішній матеріал | 190T поліестер |
| Зовнішній матеріал | 290T Поліестер WR |
| Форма спального мішка | мумія |
| Розмір упакованого мішка | 18 х 33 см |
| Обробка поверхні | ВР |
| Висота символів | 0 см, 0 см |
| Комфортна температура | 7°C |
| Гранична температура | 2°C |
| Екстремальна температура | 0°C, -12°C |
| Сезонність спальних мішків | трисезонний |
| Довжина | 210 см |
| Стиль | ЖОФФРЕ 200 |
Підходить для активного відпочинку
Туризм
Кемпінг
| Вага спальника | 0,71 - 1,0 кг |
|---|---|
| Виробник | Hannah |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |
Write Your Own Review