Спальний мішок Hannah Joffre 200 LONG midnight navy 195L (23)
4 048,00 ₴
В наявності
SKU
10029390HHX.01.95L
Спальний мішок HANNAH JOFFRE 200 LONG, темно-синій
Легкий трисезонний спальний мішок має двошарову конструкцію з прошивкою з високоякісної мікрофібри Micro-tec Ultra , яка має надзвичайно малу вагу та високі теплоізоляційні властивості. Крім того, він дуже добре ізолює навіть при високій вологості.
Анатомічний спальний мішок має капюшон, що регулюється однією рукою, та внутрішній термокомір з регулюванням. Двостороння блискавка закрита посиленим клапаном , що запобігає зачіпанню, та ізоляційним клапаном, що запобігає втраті тепла .
Застібка-блискавка є стандартною для майже всіх моделей наших спальних мішків.
- легкий, компактний, подовжений
- використовувати з весни до осені
- анатомічний крій
- розширена версія
- Наповнювач з мікрофібри Micro-tec Ultra
- двошарова конструкція зі швами
- Регулювання капюшона однією рукою
- капюшон закритої форми
- внутрішній комір з регулюванням
- двостороння блискавка, покрита клапаном
- посилений клапан, що запобігає зачіпанню блискавки
- захист блискавки від випадкового розстібання
- внутрішня кишеня
- кишеня для подушки в капюшоні
- підвісні петлі
- легкий компресійний обгортковий пластир
Параметри
| Секс | Чоловічі, жіночі |
| Підходить для активного відпочинку | Піші прогулянки, кемпінг |
| Вага | 1080 г |
| Матеріали та технології | Мікро-тек Ультра |
| Начинка | Мікро-тек Ультра 2x100 г, Мікро-тек Ультра 2x100 г |
| Тип продукту | спальний мішок |
| Колір | Опівнічний флот |
| Вимір | 230 x 80 x 55 см, 230 |
| Діапазон температур | 7 / 2 / -12 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Внутрішній матеріал | 190T мікрополіестер, 190T поліестер |
| Зовнішній матеріал | 290T Мікрополіестер WR, 290T Поліестер WR |
| Форма спального мішка | мумія, розширена мумія |
| Розмір упакованого мішка | 18 х 35 см |
| Обробка поверхні | ВР |
| Висота символів | 0 см, 0 см |
| Комфортна температура | 7°C |
| Гранична температура | 2°C |
| Екстремальна температура | 0°C, -12°C |
| Сезонність спальних мішків | трисезонний |
| Довжина | 230 см |
| Стиль | JOFFRE 200 LONG |
Підходить для активного відпочинку
Туризм
Кемпінг
| Розмір спальників | Лівий |
|---|---|
| Вага спальника | до 0,7 кг |
| Виробник | Hannah |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |
Write Your Own Review