Спальний мішок HANNAH Bivak 240 midnight navy/lime green 190P
Спальний мішок HANNAH CAMPING BIVAK 240 Uni
Трисезонний спальний мішок розроблений для холодніших умов з осені до весни. Спальник має двошарову конструкцію, прошиту порожнистим силіконізованим поліефірним волокном Izotherm Pro . Силіконізація забезпечує м'якість та пам'ять форми волокон, завдяки чому волокна легко повертаються до своєї початкової форми та об'єму.
Завдяки цим особливостям спальний мішок довше зберігає свої початкові теплові властивості. Анатомічний спальний мішок має капюшон, який можна регулювати однією рукою. Двостороння блискавка закрита посиленим клапаном, що запобігає зачіпанню, та клапаном, що запобігає витоку тепла. Фіксатор блискавки є стандартним для майже всіх моделей наших спальних мішків. Невеликою, зручною особливістю є кишеня для подушки в капюшоні.
- використання в холодну пору року з осені до весни
- анатомічний крій
- наповнення силіконізованим порожнистим волокном Izotherm Pro
- двошарова конструкція зі швами
- Регулювання капюшона однією рукою
- капюшон закритої форми
- внутрішній термокомір з регулюванням
- двостороння блискавка, покрита клапаном
- посилений клапан, що запобігає зачіпанню блискавки
- захист блискавки від випадкового розстібання
- внутрішня кишеня
- кишеня для подушки в капюшоні
- підвісні петлі
- компресійний пластир
Параметри
| Секс | Чоловічі, жіночі |
| Підходить для активного відпочинку | Піші прогулянки, кемпінг |
| Вага | 1650 г |
| Начинка | Ізотерм Про 2x120 г |
| Тип продукту | спальний мішок |
| Колір | морська буря |
| Вимір | 215 x 80 x 50 см |
| Діапазон температур | 5/0/-15 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Внутрішній матеріал | 190T поліестерова понже |
| Зовнішній матеріал | 68D 210T R/S Поліестер WR |
| Форма спального мішка | мумія, розширена мумія |
| Розмір упакованого мішка | 22 х 36 см |
| Обробка поверхні | ВР |
| Висота символів | 195 см |
| Сезонність спальних мішків | трисезонний |
| Довжина | 215 см |
Підходить для активного відпочинку
Туризм
Кемпінг
| Розмір спальників | Правий |
|---|---|
| Вага спальника | більш 1,51 кг |
| Виробник | Hannah |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |