Slumberjack спальник Boundary 40 Regular
Slumberjack Bounder 40 Regular – універсальний трьохсезонний спальний мішок стандартного розміру для чоловіків. Легкий утеплювач Slumberloft разом із приємною до тіла та міцною тканиною всередині та зовні забезпечують теплі ночівлі. Широкий спальник та вільний простір для ніг створюють максимальний комфорт під час сну.
• підходить для чоловіків зростом до 183 см
• легкий утеплювач Slumberloft
• регульований капюшон
• конструкція капюшона дозволяє скласти його плоско або використовувати контурний капюшон
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• двостороння застібка-блискавка
• канал для відведення повітря вздовж блискавки не допускає проникнення холодного повітря та запобігає втраті тепла
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
| Вид | Кокон |
|---|---|
| Призначення | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Стать | Чоловіча, Жіноча |
| Вік | Дорослі |
| Вага | 1.4 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester |
| Внутрішній матеріал | Polyester taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 208 см |
| Наповнювач | Slumberloft |
| Розмір в упакованому вигляді | 24 х 46 см |
| Сезонність | 3-сезонный |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Розмір спальників | 185 L |
|---|---|
| Вага спальника | 1,01 - 1,5 кг |
| Виробник | Slumberjack |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |