Sierra Designs намет Meteor 3000 2 green
Sierra Designs Meteor 3000 2 – комфортний, просторий і легкий двомісний намет з великим внутрішнім простором та мінімальною вагою. Оновлена версія виконана з мембрани, яка не містить небезпечних для людини та навколишнього середовища перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувальних просочень. Зручний і практичний намет у повній комплектації важить всього 2 кг.
• вільностояча конструкція
• Stargazing Fly - тент, що відкривається
• збільшений внутрішній простір
• два D-подібних входи та два містких тамбури
• проклеєні шви дна і тенту
• вентиляційне віконце в тенті
• конструкція каркаса з двох дуг та однієї додаткової
• дуги DAC Pressfit з особливого унікального сплаву, що робить їх більш легкими та міцними
• кольорове маркування дуг та кріплень для швидкого та зручного встановлення
• секції дуг зменшеного розміру - для більш компактного пакування
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• зручний чохол для швидкого пакування
| Кількість місць | 2 |
|---|---|
| Призначення | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Вага (повний комплект) | 2040 г |
| Місткість | 2 человека |
| Довжина тамбура | 84 см |
| Каркас | DAC Press-Fit Aluminium |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість дуг | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D 190T Poly Taffeta 1800MM PU WR FR CPAI84 |
| Матеріал тенту | 68D 190T Poly Taffeta 1800MM PU WR FR CPAI84 |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 213 х 130 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 46 х 16 см |
| Виробник | Sierra Designs |
|---|---|
| Місткість наметів | Двумісні |