Ніж Morakniv Risberg Hunting S
657,00 ₴
В наявності
SKU
14723
Опис Ніж Morakniv Risberg Hunting S
Morakniv Risberg Hunting - компактний та надійний ніж, що стане в нагоді під час полювання, кемпінгу та активного відпочинку. Розроблений для виконання завдань, які потребують високої точності (наприклад, обробки невеликої дичини чи підготовки трісок для розпалювання багаття).
Руків’я виготовлене з ударостійкого поліпропілену, що не ковзає в руці та витримує перепади температур.
У комплекті йдуть симетричні піхви, які дозволяють закріпити ніж з будь-якого боку.
| Артикул | 14723 |
|---|---|
| Виробник | Morakniv |
| Тип товару | Ножі |
| Тип | nozhi |
| Тип ножа | нескладний |
| Колір клинка | seryy |
| Колір рукоятки | zeleniy_pomarancheviy |
| Матеріал рукоятки | polipropilen |
| Вид ножа | turisticheskiy_okhotnichiy_rybatskiy_dlya_vyzhivaniya |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Тип заточення | pryamoy |
| Чохол / піхви | так |
| Вага | 108 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Morakniv |
|---|
Write Your Own Review