Ніж Morakniv Risberg C Cloudberries
615,00 ₴
В наявності
SKU
14704
Опис Ніж Morakniv Risberg C Cloudberries
Morakniv Risberg - ніж, який ідеально впорається з приготуванням їжі, облаштуванням табору або чищенням риби. Він не боїться води та не потребує ретельного догляду.
Ергономічне руків’я забезпечує надійний хват навіть мокрими руками.
Піхви є повністю симетричними, мають дренажний отвір та надійний фіксатор (click-lock), який видає характерне клацання під час закриття.
| Артикул | 14704 |
|---|---|
| Виробник | Morakniv |
| Тип товару | Ножі |
| Тип | nozhi |
| Тип ножа | нескладний |
| Колір клинка | seryy |
| Колір рукоятки | oranzhevyy |
| Матеріал рукоятки | polipropilen |
| Вид ножа | turisticheskiy_okhotnichiy_rybatskiy_dlya_vyzhivaniya |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Марка сталі | C100S |
| Тип заточення | pryamoy |
| Чохол / піхви | так |
| Вага | 108 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Morakniv |
|---|
Write Your Own Review