Намет HANNAH TYCOON 3 spring green/cloudy gray
4 880,00 ₴
В наявності
SKU
10003226HHX
Намет HANNAH TYCOON 3
Базовий намет для кемпінгу та літніх походів. Куполоподібна форма з внутрішньою конструкцією намету дуже швидко та легко встановлюється. Проста конструкція з 2 стійками та одним входом з тамбуром. 2 вентиляційні отвори та двері з частковою вентиляцією забезпечують вентиляцію намету. Намет самонесучий, тому для його будівництва не потрібні кілочки.
- 3 особи
- конструкція купольного типу
- внутрішня структура
- окремостоячий
- легке будівництво
- 1 бічний вхід, 1 спальня
- 1 апсида, 2 стрижні
- 2 вентиляційні отвори
- двері з частковою вентиляцією
- 2 кишені
- стельова полиця
- металеві штифти
Параметри
| Секс | Чоловічі, жіночі |
| Підходить для активного відпочинку | Кемпінг |
| Тип продукту | намет |
| Колір | весняно-зелений/хмарно-сірий II |
| Номер зали/апсиди | 0/1 |
| Кількість входів | 1 |
| Вага намету | 3,5 кг |
| Вага намету без упаковки | 3,3 кг |
| Розмір складеного намету | 16 х 45 см |
| Розмір внутрішнього намету | 210 x 185 x 115 см |
| Розмір зовнішнього намету | 220 x 275 x 125 см |
| Тропіко | 185T поліестер PU 3000 мм WR |
| Внутрішній намет | 185T поліестер |
| Підлогове покриття | ПЕ 10 x 10 120 г/м² |
| Палички | 2x Скловолокно Ø 8,5 мм |
| Будівництво намету - розміщення | Внутрішній |
| Діаметр стрижня | 8,5 мм |
| Колекція | Пригоди |
| Максимальна кількість людей | 3 |
| Розмір зали/апсиди | маленький |
| Конструкція намету - тип | купол |
| Серія | Пригоди (ГАННА) |
Підходить для активного відпочинку
Кемпінг
| Виробник | Hannah |
|---|---|
| Місткість наметів | Тримісні |
Write Your Own Review