Намет Hannah Arrant 4 spring green/cloudy gray II tent (23)
7 700,00 ₴
В наявності
SKU
10029324HHX
Намет HANNAH ARRANT 4
Намет із просторим тамбуром, що підходить для кемпінгу, катання на човні або літніх фестивалів. Куполоподібна 3-стійкова конструкція має великий запас місця над головою та просторий тамбур без підлоги. 1 передній та 1 бічний вхід, частково вентильовані двері. Зручні 2 внутрішні кишені та полиця для зберігання на стелі.
- 4 особи
- куполоподібна споруда з просторим вестибюлем
- багато вільного місця над головою
- 1 парадний та 1 бічний вхід, 1 спальня
- 3 вудки
- 2 вентиляційні отвори
- двері з частковою вентиляцією
- 2 кишені
- стельова полиця
- металеві штифти
Параметри
| Секс | Чоловічі, жіночі |
| Підходить для активного відпочинку | Кемпінг |
| Тип продукту | намет |
| Колір | весняно-зелений/хмарно-сірий II |
| Номер зали/апсиди | 1/0 |
| Кількість входів | 2 |
| Вага намету | 4,8 кг |
| Вага намету без упаковки | 4,6 кг |
| Розмір складеного намету | 22 х 45 см |
| Розмір внутрішнього намету | 210 x 210 x 130 см |
| Розмір зовнішнього намету | 220 x 370 x 135 см |
| Тропіко | 185T поліестер PU 3000 мм WR |
| Внутрішній намет | 185T поліестер |
| Підлогове покриття | ПЕ 10 x 10 120 г/м² |
| Палички | 3x Скловолокно Ø 9,5 мм/8,5 мм |
| Будівництво намету - розміщення | Внутрішній |
| Колекція | Пригоди |
| Максимальна кількість людей | 4 |
| Розмір зали/апсиди | великий |
| Конструкція намету - тип | купол |
| Серія | Пригоди (ГАННА) |
Підходить для активного відпочинку
Кемпінг
| Виробник | Hannah |
|---|---|
| Місткість наметів | Чотиримісні |
Write Your Own Review