Ліхтарик Petzl ARIA 1R BLACK / YELLOW
Налобний ліхтар Aria 1R, потужністю 450 люмен та максимальною дальністю 75 метрів. Оснащений 3 режимами білого світла.
Налобний ліхтар Aria 1R, потужністю 450 люмен та максимальною дальністю 75 метрів. Оснащений 3 режимами білого світла. Використовуваний світлодіод забезпечує розсіяний промінь світла. Зміна режимів здійснюється одним натисканням кнопки, що дозволяє налаштувати тип променя відповідно до ваших поточних потреб. Вбудована функція Lock блокує ліхтар від випадкового включення під час транспортування.
Aria 1R поставляється з акумулятором Petzl Core ємністю 1250 мАг, який за потреби можна замінити на три батарейки типу ААА. Зарядка акумулятора здійснюється через вбудований порт micro-USB. Ліхтар автоматично визначає джерело живлення і відповідно до нього регулює параметри освітлення.
Виготовлений із пластику, корпус легкий, але міцний. Він відповідає стандартам ударостійкості IK07. Ліхтар пило- та водонепроникний за стандартом IP67 - занурення на глибину до 1 м на 30 хвилин.
Режими роботи/час світіння/дальність (при живленні від батареї Petzl Core):
-максимальна потужність - 450 люмен / 2 год / 75 м,
. -Стандартна - 100 люмен / 7 год / 45 м,
. -Максимальний час горіння - 7 люмен / 110 год / 10 м,
-максимальна потужність - 350 люмен / 2 год / 70 м,
. -Стандартна - 100 люмен / 12 год / 45 м,
. -Максимальний час горіння - 7 люмен / 110 год / 10 м,
.
Гнучке, регульоване наголов'я забезпечує надійну фіксацію ліхтаря на голові. Ліхтар також сумісний з кріпленнями Helmet Adapt та Bike Adapt 2, що дозволяють закріпити ліхтар на шоломі або велосипеді.
Технічні дані
. Колір: чорний/жовтий
Матеріал: пластик
Потужність: 450 люмен
Ефективна дальність: 75 метрів
Живлення: акумуляторна батарея Petzl Core або 3 x AAA / LR03
Водонепроникність: IP67
Ударостійкість: IK07 (EN/IEC 62262)
Стійкість до падіння:
2 метри (ANSI / PLATO FL 1)
Вага: 94 г
Додаткові матеріали
| Максимальна світловіддача | 450 lumen |
|---|---|
| Промінь світла | широка |
| Режими освітлення | Так |
| Час роботи в найсильнішому режимі | 2 h |
| Час роботи в найслабшому режимі | 100 h |
| Базове джерело живлення | Akumulator Petzl Core |
| Живлення від акумулятора | Akumulator Petzl Core |
| Матеріал корпусу | Пластикові вироби |
| Тип водонепроникності | IP 67 |
| Довжина | 58,5 mm |
| Діаметр | 33,5 mm |
| Вага | 96 g |
| Додаткові функції | Kompatybilna z mocowaniami Helmet Adapt i Bike Adapt 2. |
| EAN | 3342540840072 |
| Kod producenta | E069CA00 |
| Виробник | Petzl |
|---|