Лайнер для спальника Hannah Liner cotton grey 190 (23)
1 188,00 ₴
В наявності
SKU
10029393HHX.01.190
Підкладка для спального мішка HANNAH LINER COTTON, сіра
Бавовняний вкладиш для спального мішка у формі " мумії " з капюшоном. 100% натуральний, ніжний матеріал, може використовуватися окремо під час поїздок в екзотичні країни або як частина спального мішка, для підвищення комфорту при контакті зі шкірою або як гігієнічна прокладка.
- мінімальний об'єм після пакування
- бавовняна підкладка для спального мішка
- форма мумії з капюшоном
- можна використовувати окремо
- або як частина спального мішка
Параметри
| Секс | Чоловічі, жіночі |
| Підходить для активного відпочинку | Піші прогулянки, кемпінг |
| Вага | 200 г |
| Матеріали та технології | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Тип продукту | спальний мішок, підкладка для спального мішка |
| Колір | Сірий |
| Вимір | 210 x 75 x 50 см, 210 |
| Зовнішній матеріал | бавовна |
| Форма спального мішка | мумія |
| Розмір упакованого мішка | 9 х 17 см |
| Висота символів | 0 см, 0 см |
| Сезонність спальних мішків | літо |
| Довжина | 210 см |
| Стиль | ПІДЛАЖКА БАВОВНЯНА |
Підходить для активного відпочинку
Туризм
Кемпінг
| Виробник | Hannah |
|---|---|
| Форма спальника | Вкладиш |
Write Your Own Review