Kelty спальник Wayback 20 burnt olive
9 450,00 ₴
В наявності
SKU
35431725-BOV
Kelty Wayback 20 — трисезонний спальний мішок збільшеного розміру, що забезпечує максимальний комфорт під час відпочинку на природі. Простора прямокутна конструкція підходить для різних положень під час сну, а вбудована утеплена ковдра дозволяє регулювати мікроклімат – повністю застебнути спальник, укутатися або відкрити верхню частину для додаткової вентиляції. Синтетичний утеплювач CloudLoft™ ECO з перероблених волокон забезпечує тепло та надійну роботу навіть у вологих умовах. Зовнішній шар із переробленого нейлону Ripstop із водовідштовхувальним просоченням DWR захищає від вологи, а м’яка підкладка та вбудована ковдра з органічної бавовни створюють відчуття домашнього затишку. Зміщена стьобана конструкція запобігає утворенню холодних зон і рівномірно зберігає тепло. Внутрішня кишеня призначена для зручного зберігання телефону та дрібних речей. Гранична температура: 20° F / -7° C.
Особливості:
• синтетичний утеплювач CloudLoft™ ECO
• зсунута стьобана конструкція запобігає утворенню холодних зон і рівномірно зберігає тепло
• вбудована утеплена ковдра для регулювання рівня тепла та вентиляції
• простора прямокутна конструкція для комфорту в будь-якому положенні під час сну
• підкладка та ковдра з органічної бавовни
• підходить для людей зростом до 198 см
• зовнішній шар із переробленого нейлону Ripstop із просоченням DWR для захисту від вологи та підвищення зносостійкості
• кнопки для фіксації ковдри в потрібному положенні
• внутрішня кишеня для зручного зберігання телефону та дрібних речей
• без капюшона
• чохол для транспортування в комплекті
| Вага | 2.75 кг |
|---|---|
| Вага наповнювача | 1.47 кг |
| Зовнішній матеріал | Recycled 40D Nylon Ripstop |
| Внутрішній матеріал | Organic Cotton |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір в упакованому вигляді | 29.2 х 55.9 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Вага спальника | більш 1,51 кг |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Одіяло |
| Колір | burnt olive |
Write Your Own Review