Kelty спальник Tuck 20 Regular
Special Price
3 780,00 ₴
Regular Price
5 400,00 ₴
Немає у наявності
SKU
35411720-RR
Kelty Tuck 20 Regular – теплий спальний мішок стандартного розміру. Компактний у складеному вигляді та просторий усередині.
Kelty Tuck 20 Regular – теплий спальний мішок стандартного розміру. Компактний у складеному вигляді та просторий усередині. Внутрішній простір став на 1.5 см більше, щоб забезпечити комфортний сон у будь-якому положенні. Модель із теплим наповнювачем ThermaPro™ Ultra Synthetic підходить для використання протягом трьох сезонів. Забезпечений інноваційною застібкою-блискавкою Comfort-Tuck, яка дозволяє розстебнути спальник у нижній частині та вийняти ноги для кращої терморегуляції теплими ночами. Відмінні температурні показники, мала вага та невеликий об `єм.
Температура граничного комфорту: 20°F/-7°C
Особливості:
• підходить для людей зростом до 183 см
• наповнювач ThermaPro ™ Ultra Synthetic зберігає тепло, легко стискається і зберігає властивості протягом декількох років активного використання
• форма спальника у вигляді кокона
• стьобана конструкція гарантує тепло та довговічність
• двостороння застібка-блискавка з функцією Comfort-Tuck для терморегуляції в області ніг
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• утеплений капюшон з регулюванням і коміром
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• внутрішня кишеня для телефону / плеєра
• чохол для транспортування
Характеристики
| Вид | Кокон |
|---|---|
| Призначення | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Стать | Чоловіча |
| Вік | Дорослі |
| Вага | 1.66 кг |
| Вага наповнювача | 1.16 кг |
| Зовнішній матеріал | 75D Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 75D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | ThermaPro™ Ultra Synthetic Insulation |
| Розмір в упакованому вигляді | 22 х 38 см |
| Сезонність | 3-сезонный |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
VIDEOS
| Розмір спальників | 185 |
|---|---|
| Вага спальника | більш 1,51 кг |
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |
Write Your Own Review