Kelty спальник Mistral 40 Regular
Special Price
2 520,00 ₴
Regular Price
3 150,00 ₴
В наявності
SKU
35415619-RR
Kelty Mistral 40 Regular – спальний мішок стандартного розміру за доступною ціною. Призначений для використання протягом трьох сезонів. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ разом з приємною на дотик і міцною тканиною як всередині, так і зовні забезпечують комфортні ночівлі на природі.
Kelty Mistral 40 Regular – спальний мішок стандартного розміру за доступною ціною. Призначений для використання протягом трьох сезонів. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ разом з приємною на дотик і міцною тканиною як всередині, так і зовні забезпечують комфортні ночівлі на природі. Досить вільний простір для ніг гарантує чудовий відпочинок під час сну. Усередині спальника розташована кишеня для смартфона.
Температура граничного комфорту: 40°F/4°С
Особливості:
• підходить для людей зростом до 183 см
• ультрам'який утеплювач CloudLoft ™
• утеплений капюшон з утяжкою
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• внутрішня кишеня для мобільного телефону
• чохол для транспортування в комплекті
Характеристики
| Вид | Кокон |
|---|---|
| Призначення | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Стать | Чоловіча |
| Вік | Дорослі |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага наповнювача | 0.83 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір | 193 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 x 41 см |
| Сезонність | 3-сезонный |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Розмір спальників | 185 |
|---|---|
| Вага спальника | 1,01 - 1,5 кг |
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |
Write Your Own Review