Kelty спальник Mistral 30 Kids
Немає у наявності
SKU
35429120
Kelty Mistral 30 Kids – трьохсезонний спальний мішок для дітей і підлітків. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ разом з комфортною і міцною тканиною всередині і зовні забезпечують теплі ночівлі. Досить вільний простір для ніг гарантує комфорт під час сну. Виконано за аналогією з дорослою моделлю і володіє такими ж відмінними характеристиками.
Kelty Mistral 30 Kids – трьохсезонний спальний мішок для дітей і підлітків. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ разом з комфортною і міцною тканиною всередині і зовні забезпечують теплі ночівлі. Досить вільний простір для ніг гарантує комфорт під час сну. Виконано за аналогією з дорослою моделлю і володіє такими ж відмінними характеристиками.
Температура граничного комфорту: 30°F/-1°C
Особливості:
• підходить для дітей зростом до 152 см
• ультрам'який утеплювач CloudLoft ™
• утеплений капюшон з утяжкою
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
Характеристики
| Вид | Кокон |
|---|---|
| Призначення | Кемпінг, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Кемпінг, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Стать | Чоловіча, Жіноча |
| Вік | Діти |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага наповнювача | 0.74 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 152 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 x 38 см |
| Сезонність | 3-сезонный |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Розмір спальників | 150 |
|---|---|
| Вага спальника | 1,01 - 1,5 кг |
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Дитяча |
Write Your Own Review