Kelty спальник Mistral 20 Regular
Special Price
2 880,00 ₴
Regular Price
3 600,00 ₴
В наявності
SKU
35415419-RR
Kelty Mistral 20 Regular – трьохсезонний спальний мішок стандартного розміру за доступною ціною. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ разом з комфортною і міцною тканиною всередині та зовні забезпечують теплі ночівлі. Досить вільний простір для ніг гарантує комфорт під час сну. Усередині спальника розташована кишеня для смартфона.
Температура граничного комфорту: 20°F/-7°C
Особливості:
• підходить для людей зростом до 183 см
• ультрам'який утеплювач CloudLoft ™
• утеплений капюшон з утяжкою
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• внутрішня кишеня для мобільного телефону
• чохол для транспортування в комплекті
| Вага | 1.4 кг |
|---|---|
| Вага наповнювача | 0.96 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір | 193 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 25 x 43 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Вага спальника | 0,71 - 1,0 кг |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
Write Your Own Review