Kelty спальник Mistral 20 Long dark blue-pageant blue
4 275,00 ₴
В наявності
SKU
35415425-LR
Kelty Mistral 20 Long – трьохсезонний спальний мішок збільшеного розміру за доступною ціною. Підходить для людей ростом до 198 см. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ разом з комфортною і міцною тканиною всередині та зовні забезпечують теплі ночівлі. Досить вільний простір для ніг гарантує комфорт під час сну. Усередині спальника розташована кишеня для смартфона.
Температура граничного комфорту: 20°F/-7°C
Особливості:
• підходить для людей зростом до 198 см
• ультрам'який утеплювач CloudLoft ™
• утеплений капюшон з утяжкою
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• внутрішня кишеня для мобільного телефону
• чохол для транспортування в комплекті
| Вага | 1.5 кг |
|---|---|
| Вага наповнювача | 1.02 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір | 213 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 25 x 43 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Вага спальника | більш 1,51 кг |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | dark blue-pageant blue |
Write Your Own Review