Kelty спальник Cosmic Synthetic 40 Regular
Special Price
3 696,00 ₴
Regular Price
5 280,00 ₴
В наявності
SKU
35428820-RR
Kelty Cosmic Synthetic 40 Regular – легкий і компактний літній спальний мішок стандартного розміру. Оновлена модель з синтетичним утеплювачем CirroLoft забезпечує комфортні і теплі ночівлі, а також низьку вагу та малий об'єм в упакованому виді.
Kelty Cosmic Synthetic 40 Regular – легкий і компактний літній спальний мішок стандартного розміру. Оновлена модель з синтетичним утеплювачем CirroLoft забезпечує комфортні і теплі ночівлі, а також низьку вагу та малий об'єм в упакованому виді. М'який і комфортний до тіла матеріал усередині спальника, міцний та приємний, – зовні. Не містить небезпечні для людини і навколишнього середовища перфторорганічны з'єднання у складі водовідштовхувальним просочення.
Температура граничного комфорту: 27°F/-3°С
Особливості:
• підходить для людей зростом до 183 см
• синтетичний утеплювач CirroLoft
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC
• утеплений капюшон і збільшений комір
• шнурки для затяжки окремо верхнього і нижнього краю капюшона
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• двостороння застібка-блискавка
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
Характеристики
| Вид | Кокон |
|---|---|
| Призначення | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Стать | Чоловіча |
| Вік | Дорослі |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага наповнювача | 0.68 кг |
| Зовнішній матеріал | 380T Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Poly Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | Cirroloft |
| Розмір | 198 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 38 x 22 см |
| Сезонність | 3-сезонный |
| Температурний діапазон | -3 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Розмір спальників | 185 |
|---|---|
| Вага спальника | більш 1,51 кг |
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |
Write Your Own Review