Kelty спальник Cosmic Down 20 Short
8 775,00 ₴
В наявності
SKU
35413724-SR
Kelty Cosmic Down 20 Short – пуховий спальний мішок укороченого розміру, що ідеально підходить для людей зростом до 168 см. Легкий і теплий пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням без перфторорганічних сполук PFC у складі допомагає спальнику залишатися сухим за вологої погоди. Внутрішня невелика кишеня на блискавці забезпечує швидкий доступ до налобного ліхтаря або мобільного телефону. Спальник підходить для трьохсезонного використання.
Температура граничного комфорту: 21° F / -6° C
Особливості:
• підходить для людей зростом до 168 см
• виготовлений із гладкої та м'якої зовнішньої тканини Recycled 20D Nylon Taffeta і приємної до тіла підкладки Recycled 50D Polyester Taffeta
• пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• двостороння застібка-блискавка
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
• внутрішня кишеня на блискавці для мобільного телефону або налобного ліхтаря
| Вага | 990 г |
|---|---|
| Вага наповнювача | 415 г |
| Зовнішній матеріал | Recycled 20D Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 168 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 x 20 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -6 °C limit |
| Вага спальника | 0,71 - 1,0 кг |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
Write Your Own Review