Kelty спальник Cosmic 40 Long
Kelty Cosmic 40 Long - універсальний спальний мішок збільшеного розміру. Підходить високим чоловікам для використання протягом трьох сезонів. Легкий і теплий пух 550 з водовідштовхувальним просоченням допомагає спальнику залишатися сухим при вологій погоді.
• підходить для людей зростом до 198 см
• виготовлений з гладкої і м'якої зовнішньої тканини 20D 400T Nylon і приємної до тіла підкладки 50D 300T Polyester
• пух 550 з водовідштовхувальним просоченням С0 DWR
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• двостороння застібка-блискавка
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
| Вид | Кокон |
|---|---|
| Призначення | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Стать | Чоловіча |
| Вік | Дорослі |
| Вага | 0.73 кг |
| Вага наповнювача | 0.26 кг |
| Зовнішній матеріал | 20D 400T Nylon |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Polyester |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 18 x 25 см |
| Сезонність | 3-сезонный |
| Температурний діапазон | -9 °C extreme / 4 °C limit / 9 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Розмір спальників | 195 |
|---|---|
| Вага спальника | 0,71 - 1,0 кг |
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Кокон |
| Стать | Чоловічий (Uni) |