Kelty спальник Catena 30 Regular sea spray
3 150,00 ₴
В наявності
SKU
35429326-RSSRR
Kelty Catena 30 Regular – легкий спальник прямокутної форми з блискавкою по периметру можна використовувати як ковдру або спальний мішок, а також застібнути два однакових спальника разом. Ідеально підходить для кемпінгу. Ультрам'який утеплювач CloudLoft ™ залишається теплим навіть при намоканні і швидко сохне. М'яка тканина комфортна до тіла, при цьому легка і міцна.
Особливості:
• підходить для людей зростом до 183 см
• температура граничного комфорту спальника – 30° F / -1° C
• ультрам'який утеплювач CloudLoft ™
• прямокутна форма і блискавка по периметру дозволяють використовувати спальник в якості ковдри
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• в комплекті – спальник, чохол для зберігання і транспортування
| Вага | 1.8 кг |
|---|---|
| Вага наповнювача | 1.2 кг |
| Зовнішній матеріал | 50D 300T Polyester |
| Внутрішній матеріал | 190T Poly taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір в упакованому вигляді | 25 х 51 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Вага спальника | більш 1,51 кг |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Форма спальника | Одіяло |
| Колір | sea spray |
Write Your Own Review