Kelty намет Wireless 6
• місткість до 6 осіб
• два входи та два тамбури для зручного доступу та зберігання спорядження
• Quick Corners система кутових кріплень, що полегшує фіксацію дуг та прискорює встановлення намету
• конструкція EZ-Zip полегшує відкриття та закриття тамбурів
• повністю проклеєні шви підвищують захист від вологи
• водовідштовхувальне покриття DWR без PFAS у складі
• внутрішній намет з поліестеру 68D із вставками з антимоскітної сітки No-See-Um Mesh 40D
• 2 кишені-розсіювачі світла для м'якого освітлення всередині намету від налобного ліхтаря або лампи
• 4 сітчасті кишені-органайзери
• світловідбиваючі відтяжки покращують видимість намету у темний час доби
• вбудовані кишені для зберігання відтяжок
• у комплекті легкі алюмінієві кілочки NoBendium
• чохол Shark Mouth спрощує упаковку та транспортування намету
| Кількість місць | 6 |
|---|---|
| Призначення | Кемпінг, Полювання, Риболовля |
| Сезонність | Демісезонна, Літня |
| Вага (повний комплект) | 8.6 кг |
| Місткість | 6 людей |
| Довжина тамбура | 80 см |
| Каркас | Fiberglass |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість дуг | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кілочки в комплекті | Aluminum |
| Матеріал внутрішнього намету | 68D Polyester / No-See-Um Mesh 40D |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1200 mm |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 298.5 х 269 х 188 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 65 х 28 х 23 см |
| Виробник | Kelty |
|---|---|
| Місткість наметів | Більше чотирьох місць |